• ذوب آهن بیستون بورسی شد

  ذوب آهن بیستون بورسی شد

  رخداد غرب: پس از ۱۳ سال ناکامی در ورود شرکت‌های اقتصادی استان کرمانشاه به بورس، اکنون و در نتیجه پیگیری‌ها و تلاش‌های صورت گرفته، «ذوب آهن بیستون» وارد بورس شد؛ اتفاق ویژه‌ای که به معنی سرازیر شدن سرمایه برای توسعه و اشتغالزایی جدید در این بخش است.

 • جشنواره گفاره وَ کول کرندغرب برگزار شد

  جشنواره گفاره وَ کول کرندغرب برگزار شد

  رخداد غرب: اولین جشنواره آیینی «گفاره وَ کول» در شهر کرند غرب شهرستان دالاهو در استان کرمانشاه با استقبال ویژه مردم و گردشگران برگزار شد.

 •  پلیس کرمانشاه مانع از خودکشی جوان ۳۰ ساله شد

   پلیس کرمانشاه مانع از خودکشی جوان ۳۰ ساله شد

  رخداد غرب: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: جوان ۳۰ ساله‌ای که قصد خودکشی در یکی از نقاط شهر را داشت با حضور به موقع پلیس از این اقدام منصرف شد.

 • آغاز فعالیت کولبری در بازارچه شیخ صله ثلاث‌باباجانی

  آغاز فعالیت کولبری در بازارچه شیخ صله ثلاث‌باباجانی

  رخداد غرب: مشاور استاندار کرمانشاه در امور گسترش ارتباطات و تعاملات با کشور عراق گفت: بر اساس مذاکره و توافق صورت گرفته با مقامات اقلیم کردستان عراق، فعالیت کولبری در بازارچه شیخ صله از روز گذشته (سه‌شنبه ۲۶ دی ماه) دوباره آغاز شد.

 • راه ارتباطی ۶۵۰ روستای کردستان بازگشایی شد

  راه ارتباطی ۶۵۰ روستای کردستان بازگشایی شد

  رخداد غرب: مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: راه ارتباطی ۶۵۰ روستا از زمان آغاز فعالیت موج بارشی در استان تاکنون در مقاطع مختلف، توسط راهداران بازگشایی شده است.

 • سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه معرفی شد

  سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه معرفی شد

  رخداد غرب: نادر نورایی به عنوان سرپرست جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه معرفی شد.

 • بلوار جدید «ملاحسینی» در شهر کرمانشاه افتتاح شد

  بلوار جدید «ملاحسینی» در شهر کرمانشاه افتتاح شد

  رخداد غرب: در ادامه تکمیل رینگ ترافیکی شهر کرمانشاه و در راستای ایجاد دسترسی به محلات حاشیه ای، بلوار جدید «ملاحسینی» با حضور استاندار کرمانشاه افتتاح شد.

 • فرصت طلایی هرسین برای اتصال به دریای آزاد

  فرصت طلایی هرسین برای اتصال به دریای آزاد

  رخداد غرب: شهرستان هرسین یکی از معبرهای اصلی کریدور شمال غرب به جنوب و پیوند دهنده چهار استان غربی کشور به اوراسیا و آسیای میانه است؛ فرصت طلایی که می‌تواند منافع اقتصادی زیادی برای این شهرستان جنوب شرقی کرمانشاه به ارمغان بیاورد.

 • خبرهای خوب استاندار برای رونق بورس در کرمانشاه

  خبرهای خوب استاندار برای رونق بورس در کرمانشاه

  رخداد غرب: استاندار کرمانشاه با اشاره به پیشتازی کرمانشاه در استفاده از روش تامین مالی پروژه‌های اقتصادی و عمرانی از طریق بازار سرمایه(بورس)، سه خبر خوب بورسی درباره استان را هم رسانه‌ای کرد.

 • کرمانشاه، با هم ساختنش زیباتر است

  کرمانشاه، با هم ساختنش زیباتر است

  رخداد غرب: آرمان فیضی در مطلبی با اشاره به همزیستی و همدلی تاریخی معتقدان به مذاهب مختلف در طول ادوار گذشته در استان کرمانشاه و دفاع همه جانبه آن ها از این آب و خاک، به ضرورت استفاده از افراد شایسته فارغ از مذهب و قومیت در سطح مدیریت استان کرمانشاه شده است.

 • قطعه اول بزرگراه کنگاور- نهاوند زیر بار ترافیکی رفت

  قطعه اول بزرگراه کنگاور- نهاوند زیر بار ترافیکی رفت

  رخداد غرب: مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: قطعه اول بزرگراه بزرگراه کنگاور- نهاوند به طول ۳ کیلومتر زیر بار ترافیکی رفت.

 • “آبشوران” از معضلات زیست محیطی اصلی کرمانشاه است

  “آبشوران” از معضلات زیست محیطی اصلی کرمانشاه است

  رخداد غرب: مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه رودخانه آبشوران را یکی از معضلات اصلی زیست محیطی شهر کرمانشاه برشمرد و گفت: ساماندهی این رودخانه باید در اولویت قرار گیرد.

[shamedlogo_shortcode]
logo-samandehi